Nasz Program Oddłużeniowy w 3 prostych krokach

Historia Twojego zadłużenia

Porozmawiaj z naszym konsultantem ds. Oddłużenia i sprawdź, czy Ulga od Długu jest właśnie dla Ciebie

Sprawdź ile możesz zyskać

Program Ulga od Długu gwarantuje Ci opiekę prawną  oraz profesjonalne negocjacje z wierzycielami w zakresie Twojego zadłużenia

Aplikuj

Złóż wniosek o przystąpienie do programu. Nasi specjaliści będą działać w Twoim imieniu do momentu uzyskania przez Ciebie wolności  finansowej.

Czym jest Program Oddłużeniowy

Program oddłużeniowy to działania podejmowane przez dwie strony: Osobę zadłużoną oraz zespół profesjonalnych doradców z kancelarią prawną. Celem tych działań jest osiągnięcie przez osobę przystępującą do Programu całkowitej płynności finansowej. Stanowimy bezpieczny bufor pomiędzy Tobą a wierzycielami. Możesz mieć pewność, że opracujemy Twój indywidualny program oszczędzania i dostosujemy wysokość miesięcznych wpłat na spłatę długów do Twoich aktualnych możliwości.

Jak wygląda proces wychodzenia z zadłużenia?

  1. Analiza prawna

Gdy przystąpiłeś do Programu kancelaria prawna może kontynuować szczegółową analizę Twojej sytuacji zadłużeniowej, m. in. wszystkie zawarte przez Ciebie umowy. Wynikiem takiej analizy jest strategia dalszych działań.

2. Gromadzenie środków

Zgodnie ze swoim dedykowanym Planem Spłaty Zadłużenia gromadzisz środki na swoim indywidualnym rachunku klienta. W każdej chwili możesz skontrolować ilość środków jakie na nim zgromadziłeś.

3. Negocjacje z wierzycielami

Gdy na Twoim rachunku zostaną zgromadzone odpowiednie fundusze, nasi specjaliści rozpoczynają profesjonalne działania w celu zredukowania Twojego zadłużenia.

4. Wolność finansowa

Zgodnie z nowymi warunkami spłacasz swoje zadłużenie do momentu, kiedy osiągniesz całkowitą wolność finansową. Dług już nie jest Twoim problemem! 

Nasi Klienci o programie:

Dzięki programowi odzyskałam spokój psychiczny. Od chwili przystąpienia do Programu Ulga od Długu i podpisania pełnomocnictw skończyły się uciążliwe telefony wierzycieli. To było dla mnie najważniejsze, a później jeden z wierzycieli zaproponował ugodę. Wiem, że to dzięki osobom negocjującym w moim imieniu. Wcześniej nikt nawet nie chciał obniżyć mi raty. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. Wiem, że to dopiero początek, ale wierzę, że uda mi się z pomocą Programu Ulga od Długu wyprostować moją sytuację. 

Pani Krystyna N. z Iławy do Programu Ulga od Długu przystąpiła w grudniu 2020 r.

Odzyskałam spokój. Na początku jeszcze z chwilówek dzwonili. Ale zawsze odsyłałam do mojego pełnomocnika z kancelarii prawnej. Teraz nawet Ci, którzy codziennie mnie nękali, przestali dzwonić. Wiem, że jestem w dobrych rękach i bardzo dziękuję, że mi pomagacie!”

Pani Łucja Ż. z Jastrzębia Zdroju do Programu Ulga od Długu przystąpiła w styczniu 2021 r.

„To jest naprawdę fajny program. Nie znalazłam drugiego takiego. Zanim przystąpiłam do Programu Ulga od Długu byłam w wielu kancelariach prawnych, wszystkie proponowały jedynie upadłość konsumencką, na którą ja nie mogłam się zgodzić. A tutaj po 4 miesiącach mam już zawartą jedną ugodę! I myślę, że zaraz będzie druga ugoda z wierzycielem, która zostanie spłacona już z uzbieranych w programie środków”

Pani Jolanta W. z Władysławowa do Programu Ulga od Długu przystąpiła w styczniu 2021 r.

Przykłady naszych sukcesów

Pan Krzysztof N.
Dług zredukowany o 67%

Pani Krystyna N.
Dług zredukowany o 54%

Pani Magdalena S.
Dług zredukowany o 69%

Dlaczego warto skorzystać z Programu Ulga od Długu

Indywidualne podejście

Szybsza spłata

Więcej pieniędzy w portfelu

Gwarancja dyskrecji

Bezpieczeństwo i elastyczność spłaty

Bezpłatna analiza zadłużenia