Proces wychodzenia z długów

Jak pozbyć się długów i w krótkim czasie odzyskać finansową niezależność? Poznaj proces i przekonaj się, że dzięki fachowej obsłudze i naszemu doświadczeniu, będziesz w stanie odzyskać finansową wolność.

Spersonalizowany plan oddłużeniowy

Jeśli wypełniłeś formularz kontaktowy nasz Konsultant ds. Oddłużania skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku minut. W trakcie rozmowy telefonicznej podda wstępnej analizie Twoje zadłużenie oraz sytuację finansową. Po wykonaniu pogłębionego wywiadu wybierze Program Spłaty Zadłużenia dostosowany do Twoich indywidualnych możliwości oraz sytuacji życiowej. Zadbamy o to, żeby miesięczne zobowiązania uiszczane na rzecz wierzyciela, nie obciążały nadmiernie Twojego budżetu. Dbamy o płynność finansową naszych Klientów i krok po kroku pomagamy pozbyć się długów.

Utworzenie indywidualnego rachunku klienta

Po zweryfikowaniu Twojej sytuacji finansowej utworzymy dla Ciebie dedykowany rachunek, na który, będziesz dokonywać wpłat na rzecz wierzyciela. Wysokość wpłat i ich częstotliwość zostanie ustalona wspólnie z Tobą w momencie tworzenia spersonalizowanego planu oddłużenia. W każdym momencie możesz sprawdzić stan swojego konta. Dzięki środkom zgromadzonym na Twoim indywidualnym rachunku możemy rozpocząć rozmowy z wierzycielami.

Pełnomocnictwo do kontaktu z wierzycielami

Wysyłamy do Ciebie komplet dokumentów – między innymi umowę zawierającą warunki przystąpienia do Programu, a także Pełnomocnictwo do kontaktu z wierzycielami. W tym momencie Twoją sprawą zaczyna zajmować się Zespół Prawny Kancelarii Certo. Jest to kancelaria prawna, która jest częścią Programu Ulga od Długu. Pełnomocnictwo otwiera Certo Kancelarii Prawnej drogę do rozmów z wierzycielami. Dzięki niemu Kancelaria jest Twoim przedstawicielem prawnym i wszelkie rozmowy telefoniczne oraz korespondencja z firmami, które są właścicielem długu powinny być kierowane na adres Programu Ulga od Długu.

Sprawne negocjacje z wierzycielem

Częścią programu jest Zespół Prawny w skład którego wchodzą wykwalifikowani i doświadczeni prawnicy CERTO Kancelarii Prawnej. To oni ocenią jaką strategię negocjacyjną przyjąć i jaki rodzaj ugody możemy zaoferować wierzycielowi. Za każdym razem kiedy porozumienie z wierzycielem zostaje osiągnięte prosimy Cię o autoryzację.

Pozbycie się długu

Ostatnim krokiem jest spłata zadłużenia, możliwa dzięki ugodzie zawartej na mocy pełnomocnictwa, udzielonego nam przez Ciebie. Wierzyciele informują o uregulowaniu zaległych należności biura oceny wiarygodności kredytowej, a Ty możesz już zapomnieć o problemie, który ciążył Ci nad głową!

NIE ZWLEKAJ – JUŻ DZIŚ WEJDŹ NA ŚCIEŻKĘ, KTÓRA POZWOLI CI POZBYĆ SIĘ ZADŁUŻENIA.