Program Ulga od Długu z Laurem Zaufania

Działający od pół roku Program Ulga od Długu zyskuje coraz większe zaufanie klientów i instytucji, czego dowodem jest przyznanie zaszczytnego wyróżnienia w postaci certyfikowania „Laurem Zaufania”.

Ogólnopolski Program dla Firm Laur Zaufania promuje podmioty, które wyróżniają się transparentnością, wiarygodnością i rzetelnością, budując tym samym zaufanie klientów. Jednym z kryteriów przyznania Lauru Zaufania oprócz wiarygodności finansowej jest przestrzeganie praw klienta, oraz respektowanie zobowiązań reklamacyjnych. Są to również naczelne zasady działania Programu Ulga od Długu.

„Nasz Program oddłużeniowy Ulga od Długu został utworzony dla klientów będących w trudnej sytuacji życiowej związanej z nadmiernym zadłużeniem. Jego celem jest pomoc w wyjściu z długów. Ważne dla nas jest zaufanie zarówno klientów, jak i instytucji wierzycieli. Cieszy nas, że z każdym dniem przybywa pozytywnych opinii na temat Programu Ulga od Długu zarówno wśród zadłużonych klientów, jak i wierzycieli. Będziemy kontynuować naszą działalność opartą na zaufaniu wszystkich uczestników Programu” – podkreśla Sylwia Pawlina, rzecznik prasowy Programu Ulga od Długu.