Klienci Profi Credit wygrywają w sądach. Sprawdź jak

312

Klientów w portfelu

2828245

Łączna kwota zadłużenia

96

% wygranych spraw sądowych

Od początku pandemii polacy przeżywają trudne czasy i nie są pewni jutrzejszego dnia. Najpierw z powodu pandemii a teraz wojny na Ukrainie mamy ciągle wzrosty stop procentowych, podwyżki cen oraz zwolnienia.  W takiej sytuacji ostatnie o czym myślą obywatele to spłata swoich zadłużeń.

Swoją drogą wierzycieli, chcąc odzyskać swoje pieniądze, cięgle nękają klientów telefonami, mailami i windykacją terenową. Straszą konsekwencjami jak nie zapłacą.

Większość klientów chce się dogadać z wierzycielem ale niestety nie często im to się udaje. Nie ma mocy przebicia, nie znają swoich praw, nie znają jak dogadać się z wierzycielem. Windykatorzy często korzystają z tego, że klient nie zna swoich praw i nie chcą zawierać porozumienie a tylko spłacenia całej kwoty zadłużenia.

Niestety w takiej sytuacji klient ‘zamyka się’ i przestaje w ogóle odbierać telefon, co utrudnia kontakt z nim i ewentualne dogadanie się, które może być wygodne dla obu stron.

Od klientów często słyszymy, że różne firmy nękają ich i niestety nie dali radę dogadać się sami. Jedną z takich firm jest Profi Credit.

Program „Ulga od długu”, który działa od 2 lat ma w swoim portfelu:

  • 312 klientów Profi Credit na łączną kwotę zadłużenia 2 828 245.95 zł.
  • Prowadziliśmy około 100 spraw w Sądzie Regularnym. Skuteczność kancelarii przy założeniu pełnej kooperacji ze strony Klientów, tj. terminowości, pozostawania w stałym kontakcie około 96%.
  • kwota unorzenia od 1 do 15 tys. zł.

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania?

Zadzwoń pod numer 12345 lub wypełnij krótki formularz!