Życie bez długu – uzyskaj profesjonalną pomoc

Jak wyjść z długów i nie zrujnować przy tym budżetu? Zwróć się do nas! Dysponujemy zespołem sprawdzonych Konsultantów ds. Oddłużenia, którzy przeanalizują Twoją sytuację finansową. Wypełnij już dziś formularz na stronie i wejdź na ścieżkę, która uwolni Cię od wierzytelności.

Za nami:

Jak wygląda proces wychodzenia z zadłużenia

  1. Analiza Twojej sytuacji finansowej i opracowanie spersonalizowanego planu oddłużeniowego
  2. Utworzenie indywidualnego rachunku klienta
  3. Pełnomocnictwo do kontaktu z wierzycielami
  4. Sprawne negocjacje z wierzycielem
  5. Pozbycie się długu

Dlaczego warto skorzystać z programu?

Szybsza spłata

W drodze negocjacji z wierzycielem jesteśmy w stanie przygotować indywidualny plan redukcji długu. Z jego pomocą już w ciągu dwóch, trzech lat będziesz w stanie wyjść na finansową prostą. To zdecydowanie szybsza metoda, niż na przykład korzystanie z usług doradztwa kredytowego – ten proces zajmuje kilka lat więcej i trwa średnio 5-10 lat.

Więcej pieniędzy w portfelu

Decydując się na nasz program wychodzenia z długów, wzmacniasz swoją pozycję negocjacyjną. Uzyskujesz tym samym możliwość zmniejszenia zadłużenia poprzez obniżenie oprocentowania i salda zadłużenia. Co to oznacza? Więcej pieniędzy w portfelu i szybszą drogę do całkowitej spłaty wierzytelności.

Gwarancja dyskrecji

Wiemy, że kwestie finansowe, a zwłaszcza te związane z długami, to bardzo drażliwe tematy. Dlatego zapewniamy naszym Klientom pełną poufność, dbając o dobro ich interesów. Decydując się na program spłaty zadłużenia, można uniknąć bankructwa – a tego typu postępowania toczą się w trybie publicznym. Z nami tego unikniesz.

Indywidualne podejście

Jeśli wybierzesz nasze usługi, my wynegocjujemy takie warunki spłaty, które umożliwią Ci normalne funkcjonowanie. Miesięczna wpłata przeznaczana na uregulowanie wierzytelności będzie dostosowana do Twoich indywidualnych możliwości finansowych.

Bezpieczeństwo i elastyczność spłaty

Korzystając z rachunku powierniczego w naszej firmie, minimalizujesz ryzyko. Jeśli z jakichś powodów spóźnisz się z miesięczną wpłatą, jedyną konsekwencją jest wydłużenie okresu spłaty. W każdym momencie możesz też uzyskać wgląd do swojego rachunku, czy też poprosić o renegocjowanie warunków z wierzycielem.


Twoje zgłoszenie

Nasi specjaliści zadzwonią do Ciebie w ciągu kilku minut


Klienci o programie

Dzięki programowi odzyskałam spokój psychiczny. Od chwili przystąpienia do Programu Ulga od Długu i podpisania pełnomocnictw skończyły się uciążliwe telefony wierzycieli. To było dla mnie najważniejsze, a później jeden z wierzycieli zaproponował ugodę. Wiem, że to dzięki osobom negocjującym w moim imieniu. Wcześniej nikt nawet nie chciał obniżyć mi raty. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. Wiem, że to dopiero początek, ale wierzę, że uda mi się z pomocą Programu Ulga od Długu wyprostować moją sytuację.

Pani Krystyna N. z Iławy do Programu Ulga od Długu przystąpiła w grudniu 2020 r.

Odzyskałam spokój. Na początku jeszcze z chwilówek dzwonili. Ale zawsze odsyłałam do mojego pełnomocnika z Kancelarii Prawnej CERTO. Teraz nawet Ci, którzy codziennie mnie nękali, przestali dzwonić. Wiem, że jestem w dobrych rękach i bardzo dziękuję, że mi pomagacie!”

Pani Łucja Ż. z Jastrzębia Zdroju do Programu Ulga od Długu przystąpiła w styczniu 2021 r.Ostatnie artykuły