Dlaczego warto skorzystać z programu?

Szybsza spłata

W drodze negocjacji z wierzycielem jesteśmy w stanie przygotować indywidualny plan redukcji długu. Z jego pomocą już w ciągu dwóch, trzech lat będziesz w stanie wyjść na finansową prostą. To zdecydowanie szybsza metoda, niż na przykład korzystanie z usług doradztwa kredytowego – ten proces zajmuje kilka lat więcej i trwa średnio 5-10 lat.

Więcej pieniędzy w portfelu

Decydując się na nasz program wychodzenia z długów, wzmacniasz swoją pozycję negocjacyjną. Uzyskujesz tym samym możliwość zmniejszenia zadłużenia poprzez obniżenie oprocentowania i salda zadłużenia. Co to oznacza? Więcej pieniędzy w portfelu i szybszą drogę do całkowitej spłaty wierzytelności.

Gwarancja dyskrecji

Wiemy, że kwestie finansowe, a zwłaszcza te związane z długami, to bardzo drażliwe tematy. Dlatego zapewniamy naszym Klientom pełną poufność, dbając o dobro ich interesów. Decydując się na program spłaty zadłużenia, można uniknąć bankructwa – a tego typu postępowania toczą się w trybie publicznym. Z nami tego unikniesz.

Indywidualne podejście

Jeśli wybierzesz nasze usługi, my wynegocjujemy takie warunki spłaty, które umożliwią Ci normalne funkcjonowanie. Miesięczna wpłata przeznaczana na uregulowanie wierzytelności będzie dostosowana do Twoich indywidualnych możliwości finansowych.

Bezpieczeństwo i elastyczność spłaty

Korzystając z rachunku powierniczego w naszej firmie, minimalizujesz ryzyko. Jeśli z jakichś powodów spóźnisz się z miesięczną wpłatą, jedyną konsekwencją jest wydłużenie okresu spłaty. W każdym momencie możesz też uzyskać wgląd do swojego rachunku, czy też poprosić o renegocjowanie warunków z wierzycielem.